Powered by Smartsupp

Apartmány

Chce to změnu? Pokud se vydáte do Prahy s partou kamarádů nebo s rodinou, oceníte možná více soukromí. Máme proto pro Vás také nabídku vlastních apartmánů v Praze, které poskytují veškerý komfort. Prohlédněte si galerii nebo si kliknutím na fotku zobrazte veškeré detaily k danému apartmánu.  

All4You Apartments 

Kostnické náměstí, Praha 3

Apartmány All4you Apartments Vám opravdu nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste si pobyt v Praze užili plnými doušky. Apartmány se nachází na Praze 3 - Žižkově, který si za uplynulá léta vytvořil vizáž multikulturní až divoké čtvrti přitahující lidi, kteří milují život a upřednostňují dostupnost služeb a zábavy na vzdálenost jedné tramvajové zastávky. Jde o neskutečně praktickou lokalitu, kde lehce najdete jakékoliv služby, které k životu potřebujete. A to také potvrzuje jeho oblíbenost, blízkost samotného srdce Prahy a snadnou dopravní dostupnost

Bohemian Spirit of Kampa

Nosticova, Praha 1

Apartmán je ideálně situovaný pro hosty toužící poznávat krásy hlavního města České republiky, 5 minut chůze od Karlova mostu a dalších historických památek. Leží stranou od běžného ruchu v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa. Jen pár kroků od apartmánu najdete legendární Lennonovu zeď, Malostranské náměstí a ostrov Kampa, na kterém se nachází Muzeum Kampa, mnoho kaváren i oblíbený park. Třebaže je situován v blízkosti těchto dominant staré Prahy, vyznačuje se velmi klidnou atmosférou. Zaručuje tak klid navzdory centrální lokalitě.


Best Place Apartments

U Půjčovny, Praha 1

Best Place Apartments. Všechny dominanty Prahy jsou v docházkové vzdálenosti. Nedaleké Václavské náměstí, místo, kde Praha nechodí spát, Vám nabídne program i do časných ranních hodin. Přímo z apartmánu se Vám pak nabízí kouzelná procházka Starým Městem pražským. Pokud přesto zvolíte městskou hromadnou dopravu, za 3 minuty dojdete na nejbližší tramvajovou zastávku. Významně blízko je také Hlavní nádraží, pouhých 6 minut chůze, na výlet vlakem tak můžete vyrazit i kousek za Prahu, na slavný hrad Karlštejn, 4. nejnavštěvovanější památku České republiky.

Best City Garden Apartments & Wellness

Pod třešněmi, Praha 5

Apartmán je součástí apartmánového domu City Garden Apartments & Wellness, který je ideálně situovaný pro hosty toužící poznávat krásy hlavního města České republiky z klidné lokality. Bydlet a relaxovat v blízkosti centra, a přesto daleko od jeho ruchu a shonu jde, a to díky City Garden Apartments. V blízkosti se nachází plzeňská restaurace Kamera se čtyřmi bowlingovými drahami, supermarket a veškerá další občanská vybavenost. Chcete-li si užít zábavu v aquaparku a relaxačním centru nebo si dát do těla ve fitness, z apartmánu je to pouhých 10 minut klidné chůze. 

Top Location Economy Studio
K Brusce, Praha 6

Studio situované přímo u stanice metra Hradčanská a v docházkové vzdálenosti významných pražských památek sází na nenáročný standard. Apartmán se nachází v suterénu a je určen pro nenáročné klienty, kteří vyhledávají exkluzívní lokalitu a výhodnou cenu. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Studio nabízí ideální poměr mezi cenou a kvalitou a najdete v něm pokoj s kuchyňským koutem, předsíň, koupelnu a samostatné wc.


Garden Grape House
Za Strašnickou vozovnou, Praha 10

Apartmán je součástí moderně zařízeného apartmánového domu Garden Grape House, který představuje příjemně odlehčenou alternativu k leckdy spíše tíživé atmosféře historických budov. Nové moderní vybavení Vám zaručí tolik důležité pohodlí pro Vaše cesty za krásami Prahy. Do centra města se díky skvělé dopravní dostupnosti dostanete velice snadno a rychle. V těsné blízkosti apartmánu se nachází tramvajová zastávka a stanice metra Strašnická. V bezprostředním okolí najdete Malešický park, který je ideální pro aktivní využití volného času. 

SouthWest Apartments

Jihozápadní, Praha 4

Apartmánová vila SouthWest Apartments. Minutu od hlavní dopravní tepny Prahy, pražské magistrály a přitom v klidném prostředí vilové čtvrti se zahradami. Kombinuje tak jedinečné spojení rezidenčního prostředí a snadné cesty do centra Prahy, pouhých 10 minut jízdy autem. V okolí najdete vše, co budete potřebovat ke své spokojenosti. Několik místních restaurací, obchodů a supermarketů, parkování zdarma na ulici i bezplatnou Wi-Fi v areálu. Odpočinout si můžete na zahradě, kde je k dispozici posezení. Nebo si užijte nákupy v nedalekém obchodním centru Chodov. 

Pink House Apartments

Na Petynce, Praha 6

Studio je součástí příjemného apartmánového domu, který je umístěn v klidné rezidenční čtvrti v jedné z žádaných pražských lokalit v blízkosti parku Kajetánka, Břevnovského kláštera a koupaliště Petynka. Malá Strana a komplex Pražského hradu jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou nebo pěšky, pokud chcete město prozkoumávat v pomalejším tempu. Ano, to nejlepší z Prahy se dá objevovat i z dostupného bydlení. 

Green Park Apartments

Průchova, Praha 5

Apartmá je součástí apartmánového domu Green Park Apartments, který se nachází v vyhledávané pražské čtvrti Košíře. Blízkost centra, skutečné pražské dějiny, čistý vzduch a spousta zeleně z něj činí atraktivní. Zjevná odlehlost od rušné koncentrace města je plně kompenzována klidem a přírodou kolem apartmá. Dobrá dostupnost do centra města, blízkost přírody a skvělá občanská vybavenost splňují všechny požadavky na kvalitní a pohodlný pobyt.

Red Subway Apartments

Kloboukova, Praha 11

Apartmán je součástí apartmánového domu Red Subway Apartments, který dostal své jméno díky zastávce metra C - červené linky, na kterou se pohodlnou chůzí dostanete přibližně za 5 minut. Tato linka vás bez přestupu za 12 minut doveze přímo na Václavské náměstí v samotném centru Prahy. Skvělé spojení do centra je odsud také pro ty, kteří upřednostňují dopravu vlastním autem - po blízké magistrále vám jízda do centra zabere pouhých 10 minut. Snadné spojení s centrem ale nijak neubírá apartmánu na klidu a soukromí. Bezprostřední okolí je tiché se spoustou zeleně.

Otakarova Apartment
Otakarova, Praha 4

Apartmán Otakarova ukazuje Prahu takovou jaká je, v centru a přitom v lokalitě, kde ještě žijí obyčejní běžní pražané. Setkáte se tak s historickou pražskou architekturou a na ulici budete míjet starousedlíky, ke všem památkám je to blízko a přece se nebudete prodírat davy turistů. Krásnou procházkou se dostanete na pražské nábřeží Náplavka, kde můžete na břehu Vltavy sledovat západ slunce, každou sobotu si zde užít farmářské trhy a nebo, obzvláště v létě, zažít kulturtní a společenské večery za doprovodu hudby, šumění řeky a výhledu na Pražský hrad.